Manisa Patent » Satış Sonrası Hizmetler Yeterlilik Ücreti Satış Sonrası Hizmetler Yeterlilik danışmanlık ve belgelendirme iş ve işlemleri ve maliyet tablosunu inceleyebilirsiniz.
Manisa Patent » Satış Sonrası Hizmetler Yeterlilik Ücreti
Manisa Patent
Manisa Patent Logo
+90 212 212 35 18 Nakit, Kredi Kartı veya Havale 0536 580 37 57 Atatürk Blv.45030 Keçiliköy 45030 Merkez Manisa
"Tüm online iş, işlemler ve ödemeler
ETKİN PATENT üzerinden yürütülmektedir."

SATIŞ SONRASI HİZMETLER YETERLİLİK ÜCRETİ

846.61 ₺ + KDV 500 ₺
Ürün Puanı:
Satış Sonrası Hizmetler Yeterlilik danışmanlık ve belgelendirme hizmetlerine ilişkin ön ödeme yani sadece peşinat olarak alınmaktadır. Eğitim ve Danışmanlık gün sayısı, coğrafi yer, personel sayısı, Belge sayısı vb. birçok değişkenliğin tarafımıza bildirilmesinden sonra, BELGE VE DANIŞMANLIK ÜCRETİ  ile VERİLEN HİZMETLER  sözleşme ile birlikte yazılı olarak teklif halinde gönderilmektedir. ilgili ücret SADECE PEŞİNAT olarak alınmaktadır. 
KATEGORİ: Kalite

Paylaş

SATIŞ SONRASI HİZMET YETERLİLİK

1. Satış Sonrası Hizmetler Yeterlilik danışmanlık ve belgelendirme hizmetlerine ilişkin ön ödeme yani sadece peşinat olarak alınmaktadır.

2.
Öncelikle satış sonrası hizmet yeterlilik belgesi alınacak ürünün servis sayısı, coğrafi bölge dağılımı belirlenir, sonradan hizmet yeterlilik belgesi olan bu servislerle sözleşme imzalanır ve sonrasında Bakanlığa başvuru yapılmaktadır. 

3. İlgili ürünün servis hizmetinin bir adet olmasının yeterli olması ve tüm servis hizmetlerini işletmenin kendisinin vereceği durumlarda ilgili işletme adına önce hizmet yeri yeterlilik belgesi alınmakta ve bu servis şartını karşıladıktan sonra da satış sonrası hizmet yeterlilik başvuru ve belgeleri alınmaktadır. 

4. Danışmanlık ve belgelendirme  gün sayısı, coğrafi yer, personel sayısı, belge sayısı vb. birçok değişkenliğin tarafımıza bildirilmesinden sonra, BELGE VE DANIŞMANLIK ÜCRETİ  ile VERİLEN HİZMETLER  sözleşme ile birlikte yazılı olarak teklif halinde gönderilmektedir. ilgili ücret SADECE PEŞİNAT olarak alınmaktadır.   


İstenen belgeleri bilgi(at)etkinpatent.com e-posta veya 0536 580 3757 nolu WhatsApp üzerinden gönderebilirsiniz.

YORUMLAR

Hizmet ve ücretlerimiz hakkında görüşlerinizi rica ediyoruz.
Müşteri Avatar

Kemal (15 Mart 2020)

Selamlar. Süreç oldukça kolay ve öngörüldüğü bir biçimde işledi. Teşekkür ederiz.

Puan:YORUM YAPIN

Ad Soyad

E-Posta

Telefon

Puan

Yorumunuz